У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полонне - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полонне - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Полонне Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Полонне Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Бердичів, Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, Печанівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.57, 00.59, 16.17 зі станції Полонне, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 06.51, 06.55, 23.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полонне Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полонне - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полонне - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полонне -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полонне — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Полонне