У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава-Киівська - Шкурупій
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Полтава-Киівська - Шкурупій:

Поточний розклад електричок Полтава-Киівська - Шкурупій включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 58 хв зі станції Полтава-Киівська і прибуває на станцію Шкурупій о 08 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6727-6369 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Полтава-Киівська і Шкурупій цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Супрунівка(20.52), Решетилівка(21.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Полтава-Киівська - Шкурупій, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Полтава-Киівська Шкурупій ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Полтава-Киівська - Шкурупій можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Полтава-Киівська -Шкурупій можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава-Киівська — Шкурупій

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шкурупій — Полтава-Киівська