У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава-Південна - Панасівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Полтава-Південна - Панасівка:

Поточний розклад електричок Полтава-Південна - Панасівка включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 14 хв зі станції Полтава-Південна і прибуває на станцію Панасівка о 05 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6364-6726- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Полтава-Південна і Панасівка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Східний(15.06), Сторожовий(15.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Полтава-Південна - Панасівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Полтава-Південна Панасівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Полтава-Південна - Панасівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Полтава-Південна -Панасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава-Південна — Панасівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Панасівка — Полтава-Південна