У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Помічна - Долинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Помічна - Долинська:

Поточний розклад електричок Помічна - Долинська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 45 хв зі станції Помічна і прибуває на станцію Долинська о 21 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6035 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 35 хв. Між станціями Помічна і Долинська цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Висоцьке(03.38), Седнівка(06.19), Тимкове(07.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Помічна - Долинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Помічна Долинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Помічна - Долинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6035 Помічна Знам'янка 03.25
Помічна
08.00
Долинська
4 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 16.45
Помічна
21.07
Долинська
4 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Помічна -Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Помічна — Долинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Долинська — Помічна