У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Помічна - Долинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Помічна - Долинська:

Поточний розклад електричок Помічна - Долинська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 30 хв зі станції Помічна і прибуває на станцію Долинська о 08 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Помічна - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 4 г 48 хв. Між станціями Помічна і Долинська цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Висоцьке(17.59), Осикувата(18.58), Седнівка(20.53), 124 Км(21.29), Тимкове(21.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Помічна - Долинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Помічна Долинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Помічна - Долинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6035-6036 Помічна Знам'янка 03.30
Помічна
08.02
Долинська
4 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 17.45
Помічна
22.33
Долинська
4 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Помічна -Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Помічна — Долинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Долинська — Помічна