У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прилужний-2 - Дружківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Прилужний-2 - Дружківка:

Поточний розклад електричок Прилужний-2 - Дружківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 14 хв зі станції Прилужний-2 і прибуває на станцію Дружківка о 21 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6005/6015 сполученням Язикове - Фенольна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 30 хв. Між станціями Прилужний-2 і Дружківка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Прилужний-1(06.16), Завод імені Леніна(07.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Прилужний-2 - Дружківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Прилужний-2 Дружківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Прилужний-2 - Дружківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6005/6015 Язикове Фенольна 06.14
Прилужний-2
07.44
Дружківка
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6007/6017 Гаврилівка Фенольна 20.14
Прилужний-2
21.24
Дружківка
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Прилужний-2 -Дружківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Прилужний-2 — Дружківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дружківка — Прилужний-2