У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прилужний-3 - Ароматна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Прилужний-3 - Ароматна:

Поточний розклад електричок Прилужний-3 - Ароматна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 13 хв зі станції Прилужний-3 і прибуває на станцію Ароматна о 16 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6256/6333/ сполученням Краматорськ - Покровськ, в цьому випадку поїздка займе 4 г 24 хв. Між станціями Прилужний-3 і Ароматна цей електропоїзд проїжджає 34 зупинок. Серед них Шидловська(12.20), Надеждівка(13.01), 950 Км(14.04), 948 Км(15.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Прилужний-3 - Ароматна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Прилужний-3 Ароматна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Прилужний-3 - Ароматна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6256/6333/ Краматорськ Покровськ 12.13
Прилужний-3
16.37
Ароматна
4 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Прилужний-3 -Ароматна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Прилужний-3 — Ароматна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ароматна — Прилужний-3