У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рені(всі вокзали) - Етулія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рені(всі вокзали) - Етулія:

Поточний розклад електричок Рені(всі вокзали) - Етулія включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 06 хв зі станції Рені(всі вокзали) і прибуває на станцію Етулія о 18 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204 сполученням Рені - Етулія, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Рені(всі вокзали) і Етулія цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. Серед них Лиман-Дунайський(17.37), Фрикацей(17.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рені(всі вокзали) - Етулія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рені(всі вокзали) Етулія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рені(всі вокзали) - Етулія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6202 Рені Етулія 04.40
Рені
05.57
Етулія
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6204 Рені Етулія 17.06
Рені
18.23
Етулія
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рені -Етулія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рені(всі вокзали) — Етулія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Етулія — Рені(всі вокзали)