Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роман - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роман - Київ:

Розклад поїздів Роман Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Роман Київ найчастіше зупиняються на станціях Пашкани, Чернівці Південна, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.38 зі станції Роман, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 08.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роман Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роман - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Роман - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 11.38
Роман
08.06
Київ-Пас.
20 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роман -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роман — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Роман