У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Гайворон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудниця - Гайворон:

Поточний розклад електричок Рудниця - Гайворон включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 05 хв зі станції Рудниця і прибуває на станцію Гайворон о 07 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6274 сполученням Рудниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 4 г 7 хв. Між станціями Рудниця і Гайворон цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Нефар(16.10), Дохно(17.07), Яланець-2(17.47), Кириївка(19.02), Піонер(19.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудниця - Гайворон, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудниця Гайворон ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудниця - Гайворон можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272 Рудниця Гайворон 04.05
Рудниця
07.50
Гайворон
3 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 15.52
Рудниця
19.59
Гайворон
4 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудниця -Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Гайворон

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гайворон — Рудниця