Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Рудниця Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.35 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 10.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
026О Одеса Рахів 22.35
Рудниця
10.17
Івано-Франківськ
11 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Рудниця