Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Київ:

Розклад поїздів Рудниця Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Київ найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Ярошенка, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Рахни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.28, 19.58 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 10.52, 01.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
146Ш Ізмаїл Київ 04.28
Рудниця
10.52
Київ-Пас.
6 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
024Ш Одеса Москва 19.58
Рудниця
01.43
Київ-Пас.
5 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Рудниця