Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Рівне:

Розклад поїздів Рудниця Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Рівне найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.15 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 06.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
058Ш Одеса Ковель 22.15
Рудниця
06.42
Рівне
8 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Рудниця