Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Римнику Серат - Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Римнику Серат - Фастів:

Розклад поїздів Римнику Серат Фастів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 30. Потяги, що курсують за напрямком Римнику Серат Фастів найчастіше зупиняються на станціях Фокшани, Волока, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.55 зі станції Римнику Серат, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 07.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Римнику Серат Фастів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Римнику Серат - Фастів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Римнику Серат - Фастів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 08.55
Римнику Серат
07.04
Фастів-1
22 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Римнику Серат -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Римнику Серат — Фастів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів — Римнику Серат