У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сарни - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Сарни Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Сарни Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Рівне, Здолбунів-Пас., Львів, Івано-Франківськ, Коломия, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.08 зі станції Сарни, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 11.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сарни Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сарни - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Сарни - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
451Б Мінськ Варна 01.08
Сарни
11.30
Чернівці
10 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сарни -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Сарни