У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сарни - Львів:

Розклад поїздів Сарни Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Сарни Львів найчастіше зупиняються на станціях Костопіль, Ковель, Соснівка, Червоноград, Сокаль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.17, 21.46 зі станції Сарни, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 08.23, 04.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сарни Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сарни - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Сарни - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
371Б Могилів Львів 03.17
Сарни
08.23
Львів
5 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
141К Київ Львів 21.46
Сарни
04.40
Львів
6 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сарни -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Сарни