У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Могилів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сарни - Могилів:

Розклад поїздів Сарни Могилів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Сарни Могилів найчастіше зупиняються на станціях Дубровиця, Удрицьк, Горинь, Видибір, Прип'ять, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.12 зі станції Сарни, в кінцевий же пункт Могилів-1 прибувають вони відповідно о 13.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сарни Могилів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сарни - Могилів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Сарни - Могилів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
372Л Львів Могилів 23.12
Сарни
13.25
Могилів-1
14 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сарни -Могилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Могилів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Могилів — Сарни