У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Здолбунів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Сарни - Здолбунів:

Розклад поїздів і електричок Сарни - Здолбунів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Сарни вночі о 01 г 08 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 45 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Сарни о 20 г 02 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Сарни до пункту прибуття Здолбунів становить 2 г 39 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 37 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 4 хв.
Деякі поїзди від станції Сарни до станції Здолбунів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Сарни - Здолбунів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Рівне.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Сарни - Здолбунів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Сарни - Здолбунів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Сарни -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Здолбунів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів — Сарни

За маршрутом Сарни - Здолбунів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Сарни - Здолбунів Показати тільки електрички сполученням Сарни - Здолбунів