У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасово Закарпатське - Буштино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасово Закарпатське - Буштино:

Поточний розклад електричок Сасово Закарпатське - Буштино включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 02 г 59 хв зі станції Сасово Закарпатське і прибуває на станцію Буштино о 04 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6572 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 36 хв. Між станціями Сасово Закарпатське і Буштино цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Гудя(03.03), Рокосово(з.п)(03.38), Боронява(04.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасово Закарпатське - Буштино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасово Закарпатське Буштино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасово Закарпатське - Буштино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6572 Дяково Солотвино 02.59
Сасово Закарпатське
04.35
Буштино
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасово Закарпатське -Буштино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .