У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасово Закарпатське - Королеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасово Закарпатське - Королеве:

Поточний розклад електричок Сасово Закарпатське - Королеве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 04 хв зі станції Сасово Закарпатське і прибуває на станцію Королеве о 03 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6572 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Сасово Закарпатське і Королеве цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасово Закарпатське - Королеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасово Закарпатське Королеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасово Закарпатське - Королеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6572 Дяково Солотвино 03.04
Сасово Закарпатське
03.20
Королеве
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасово Закарпатське -Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасово Закарпатське — Королеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Королеве — Сасово Закарпатське