У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Харків:

Поточний розклад електричок Савинці - Харків включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 35 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Харків о 23 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6428 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 2 г 43 хв. Між станціями Савинці і Харків цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Лісова(16.02), Шебелинка(16.44), Зидьки(17.18), Васищеве(17.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Савинці