Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - Барвенкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - Барвенкове:

Поточний розклад електричок Селекційна - Барвенкове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 52 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію Барвенкове о 04 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6857-6867 сполученням Харків-Пас. - Гусарівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 43 хв. Між станціями Селекційна і Барвенкове цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Єзерська(00.57), Шурине(01.23), Лихачове(02.04), Лозова(03.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - Барвенкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна Барвенкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - Барвенкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 00.52
Селекційна
04.35
Барвенкове
3 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -Барвенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — Барвенкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Барвенкове — Селекційна