У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шахта - Звенигородка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шахта - Звенигородка:

Поточний розклад електричок Шахта - Звенигородка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 54 хв зі станції Шахта і прибуває на станцію Звенигородка о 10 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355-6356 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Шахта і Звенигородка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шахта - Звенигородка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шахта Звенигородка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шахта - Звенигородка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355-6356 Черкаси Умань 09.54
Шахта
10.11
Звенигородка
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шахта -Звенигородка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шахта — Звенигородка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звенигородка — Шахта