У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щирець 2 - Воловець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Щирець 2 - Воловець:

Поточний розклад електричок Щирець 2 - Воловець включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 42 хв зі станції Щирець 2 і прибуває на станцію Воловець о 18 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 3 г 48 хв. Між станціями Щирець 2 і Воловець цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них Щирець 1(09.54), Угерсько(10.41), Сколе(12.00), Скотарське(13.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Щирець 2 - Воловець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Щирець 2 Воловець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Щирець 2 - Воловець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.52
Щирець 2
13.40
Воловець
3 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.42
Щирець 2
18.17
Воловець
3 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Щирець 2 -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Щирець 2 — Воловець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воловець — Щирець 2