У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шевченкове-Південне - Радивилів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Шевченкове-Південне - Радивилів:

Розклад поїздів Шевченкове-Південне Радивилів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Шевченкове-Південне Радивилів найчастіше зупиняються на станціях Чугуїв, Дарниця, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.36 зі станції Шевченкове-Південне, в кінцевий же пункт Радивилів прибувають вони відповідно о 06.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Шевченкове-Південне Радивилів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Шевченкове-Південне - Радивилів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Шевченкове-Південне - Радивилів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 10.36
Шевченкове-Південне
06.19
Радивилів
19 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Шевченкове-Південне -Радивилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шевченкове-Південне — Радивилів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Радивилів — Шевченкове-Південне