У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шульське - Лозова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шульське - Лозова:

Поточний розклад електричок Шульське - Лозова включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 46 хв зі станції Шульське і прибуває на станцію Лозова о 09 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6521 сполученням Харків-Пас. - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Шульське і Лозова цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шульське - Лозова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шульське Лозова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шульське - Лозова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шульське -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шульське — Лозова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лозова — Шульське