У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шульське - Липкуватівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шульське - Липкуватівка:

Поточний розклад електричок Шульське - Липкуватівка включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 44 хв зі станції Шульське і прибуває на станцію Липкуватівка о 09 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6524 сполученням Лозова - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Шульське і Липкуватівка цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Роздольський(16.15), Берека(17.01), Шурине(17.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шульське - Липкуватівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шульське Липкуватівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шульське - Липкуватівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шульське -Липкуватівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шульське — Липкуватівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Липкуватівка — Шульське