У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Східний - Дублянщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Східний - Дублянщина:

Поточний розклад електричок Східний - Дублянщина включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 26 хв зі станції Східний і прибуває на станцію Дублянщина о 21 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6364-6726- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Східний і Дублянщина цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Східний - Дублянщина, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Східний Дублянщина ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Східний - Дублянщина можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Східний -Дублянщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Східний — Дублянщина

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дублянщина — Східний