У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Східний - Полтава-Киівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Східний - Полтава-Киівська:

Поточний розклад електричок Східний - Полтава-Киівська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Східний і прибуває на станцію Полтава-Киівська о 07 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6351-6721- сполученням Коломак - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Східний і Полтава-Киівська цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Східний - Полтава-Киівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Східний Полтава-Киівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Східний - Полтава-Киівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6351-6721-* Коломак Гребінка 06.05
Східний
07.56
Полтава-Киівська
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Східний -Полтава-Киівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Східний — Полтава-Киівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава-Киівська — Східний