У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Східний - Скороходове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Східний - Скороходове:

Поточний розклад електричок Східний - Скороходове включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 20 хв зі станції Східний і прибуває на станцію Скороходове о 09 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6298 сполученням Полтава-Південна - Коломак, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Східний і Скороходове цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Дублянщина(21.29), Свинківка(21.44), Приміська(22.00), Сторожовий(22.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Східний - Скороходове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Східний Скороходове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Східний - Скороходове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Східний -Скороходове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Східний — Скороходове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Скороходове — Східний