У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Східний - Свинківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Східний - Свинківка:

Поточний розклад електричок Східний - Свинківка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 16 хв зі станції Східний і прибуває на станцію Свинківка о 18 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294 сполученням Полтава-Південна - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Східний і Свинківка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Східний - Свинківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Східний Свинківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Східний - Свинківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Східний -Свинківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Східний — Свинківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свинківка — Східний