Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скнилів - Воловець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Скнилів - Воловець:

Поточний розклад електричок Скнилів - Воловець включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 11 хв зі станції Скнилів і прибуває на станцію Воловець о 18 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 4 г 21 хв. Між станціями Скнилів і Воловець цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Оброшин(09.25), Задорожна(10.08), Гірне(11.16), Славське(12.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Скнилів - Воловець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Скнилів Воловець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Скнилів - Воловець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 09.19
Скнилів
13.40
Воловець
4 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.11
Скнилів
18.17
Воловець
4 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Скнилів -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Скнилів — Воловець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воловець — Скнилів