У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скочище - Корнин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Скочище - Корнин:

Поточний розклад електричок Скочище - Корнин включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Скочище і прибуває на станцію Корнин о 17 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6494 сполученням Житомир - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Скочище і Корнин цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Скочище - Корнин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Скочище Корнин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Скочище - Корнин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6492 Житомир Фастів 08.51
Скочище
09.06
Корнин
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6494-6032 Житомир Київ 17.37
Скочище
17.52
Корнин
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6494 Житомир Фастів 17.37
Скочище
17.52
Корнин
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Скочище -Корнин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Скочище — Корнин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Корнин — Скочище