У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славське - Гукливий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Славське - Гукливий:

Поточний розклад електричок Славське - Гукливий включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 18 хв зі станції Славське і прибуває на станцію Гукливий о 18 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Славське і Гукливий цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Славське - Гукливий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Славське Гукливий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Славське - Гукливий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 12.42
Славське
13.33
Гукливий
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 17.18
Славське
18.09
Гукливий
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Славське -Гукливий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Славське — Гукливий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гукливий — Славське