У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Смородине - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Смородине - Миколаїв:

Розклад поїздів Смородине Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Смородине Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Боромля, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.18 зі станції Смородине, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 13.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Смородине Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Смородине - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Смородине - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
775К Харків Херсон 23.18
Смородине
13.41
Миколаїв-Пас.
14 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Смородине -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Смородине — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Смородине