Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Снігурівка - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Снігурівка - Львів:

Розклад поїздів Снігурівка Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Снігурівка Львів найчастіше зупиняються на станціях Біла Криниця, Полонне, Броди, Радивилів, Дубно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.00 зі станції Снігурівка, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Снігурівка Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Снігурівка - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Снігурівка - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 15.00
Снігурівка
10.49
Львів
19 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Снігурівка -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Снігурівка — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Снігурівка