Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Снігурівка - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Снігурівка - Одеса:

Розклад поїздів Снігурівка Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Снігурівка Одеса найчастіше зупиняються на станціях Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Березівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.26, 10.35 зі станції Снігурівка, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 10.10, 16.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Снігурівка Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Снігурівка - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Снігурівка - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
317Д Запоріжжя Одеса 03.26
Снігурівка
10.45
Одеса-Головна
7 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 10.35
Снігурівка
17.16
Одеса-Головна
6 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Снігурівка -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Снігурівка — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Снігурівка