У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сокиряни - Ларга
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сокиряни - Ларга:

Поточний розклад електричок Сокиряни - Ларга включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 41 хв зі станції Сокиряни і прибуває на станцію Ларга о 16 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 967 сполученням Сокиряни - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Сокиряни і Ларга цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сокиряни - Ларга, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сокиряни Ларга ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сокиряни - Ларга можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
967* Сокиряни Чернівці 14.41
Сокиряни
16.09
Ларга
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сокиряни -Ларга можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сокиряни — Ларга

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ларга — Сокиряни