У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старжава - Бисковичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Старжава - Бисковичі:

Поточний розклад електричок Старжава - Бисковичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 17 хв зі станції Старжава і прибуває на станцію Бисковичі о 06 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 962 сполученням Старжава - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Старжава і Бисковичі цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Зарічний(05.26), Слохиня(05.46), Скелівка(06.01), Надиби(06.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Старжава - Бисковичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Старжава Бисковичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Старжава - Бисковичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
962 Старжава Самбір 05.17
Старжава
06.34
Бисковичі
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Старжава -Бисковичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Старжава — Бисковичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бисковичі — Старжава