Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старжава - Городовичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Старжава - Городовичі:

Поточний розклад електричок Старжава - Городовичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 17 хв зі станції Старжава і прибуває на станцію Городовичі о 05 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 962 сполученням Старжава - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Старжава і Городовичі цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Зарічний(05.26), Слохиня(05.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Старжава - Городовичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Старжава Городовичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Старжава - Городовичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
962 Старжава Самбір 05.17
Старжава
05.55
Городовичі
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Старжава -Городовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Старжава — Городовичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Городовичі — Старжава