У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сторожовий - Миргород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сторожовий - Миргород:

Поточний розклад електричок Сторожовий - Миргород включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 16 хв зі станції Сторожовий і прибуває на станцію Миргород о 10 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6351-6721- сполученням Коломак - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 5 г 19 хв. Між станціями Сторожовий і Миргород цей електропоїзд проїжджає 34 зупинок. Серед них Зелена(05.20), Східний(06.04), Полтава-Киівська(07.56), Братешки(09.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сторожовий - Миргород, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сторожовий Миргород ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сторожовий - Миргород можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6351-6721- Коломак Гребінка 05.16
Сторожовий
10.35
Миргород
5 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сторожовий -Миргород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сторожовий — Миргород

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миргород — Сторожовий