У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Івано-Франківськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Стрий - Івано-Франківськ:

Поточний розклад електричок Стрий - Івано-Франківськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 10 хв зі станції Стрий і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 06 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 4 г 0 хв. Між станціями Стрий і Івано-Франківськ цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Миртюки(15.41), Болехів(16.26), Рахиня(17.12), Брошнів(17.44), Боднарів(18.27), Угринів(19.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Стрий - Івано-Франківськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Стрий Івано-Франківськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Стрий - Івано-Франківськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426* Стрий Івано-Франківськ 03.10
Стрий
06.58
Івано-Франківськ
3 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6422 Стрий Івано-Франківськ 11.24
Стрий
15.15
Івано-Франківськ
3 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6424* Стрий Івано-Франківськ 15.30
Стрий
19.30
Івано-Франківськ
4 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Стрий -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Івано-Франківськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івано-Франківськ — Стрий