У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Судинська Балка - Запоріжжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Судинська Балка - Запоріжжя:

Поточний розклад електричок Судинська Балка - Запоріжжя включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 34 хв зі станції Судинська Балка і прибуває на станцію Запоріжжя о 18 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6849 сполученням Пологи - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 2 г 20 хв. Між станціями Судинська Балка і Запоріжжя цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Оріхівська(16.42), Росинка(17.17), 211 км(17.52), Ростуща(18.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Судинська Балка - Запоріжжя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Судинська Балка Запоріжжя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Судинська Балка - Запоріжжя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6841 Пологи Запоріжжя 04.40
Судинська Балка
07.00
Запоріжжя-2
2 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 16.34
Судинська Балка
18.54
Запоріжжя-2
2 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Судинська Балка -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Судинська Балка — Запоріжжя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя — Судинська Балка