У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сусідовичі - Воютичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сусідовичі - Воютичі:

Поточний розклад електричок Сусідовичі - Воютичі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 36 хв зі станції Сусідовичі і прибуває на станцію Воютичі о 16 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 962 сполученням Старжава - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Сусідовичі і Воютичі цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сусідовичі - Воютичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сусідовичі Воютичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сусідовичі - Воютичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
962 Старжава Самбір 06.13
Сусідовичі
06.27
Воютичі
14 хв Курсує щоденно - переглянути
965-966 Нижанковичі Самбір 16.36
Сусідовичі
16.48
Воютичі
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сусідовичі -Воютичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сусідовичі — Воютичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воютичі — Сусідовичі