У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Тернопіль Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Львів, Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия, Коршів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.04, 02.28 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.15, 10.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
249К Київ Чернівці 00.04
Тернопіль-Пас.
08.15
Чернівці
8 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 02.28
Тернопіль-Пас.
10.20
Чернівці
7 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Тернопіль