У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Харків:

Розклад поїздів Тернопіль Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Харків найчастіше зупиняються на станціях Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.52 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 13.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112Л Львів Харків 19.52
Тернопіль-Пас.
13.28
Харків-Пас.
17 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Тернопіль