У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Волосянка-Закарпатська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Волосянка-Закарпатська:

Розклад поїздів Ужгород Волосянка-Закарпатська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Волосянка-Закарпатська найчастіше зупиняються на станціях Перечин, Великий Березний, Кострино, Ставне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.48 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Волосянка-Закарпатська прибувають вони відповідно о 01.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Волосянка-Закарпатська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Волосянка-Закарпатська складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Волосянка-Закарпатська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
601Ш Солотвино Львів 23.48
Ужгород
01.48
Волосянка-Закарпатська
2 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Волосянка-Закарпатська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Волосянка-Закарпатська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волосянка-Закарпатська — Ужгород