Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вадул-Сірет - Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вадул-Сірет - Фастів:

Розклад поїздів Вадул-Сірет Фастів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Вадул-Сірет Фастів найчастіше зупиняються на станціях Глибока-Буковинська, Новоселиця, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.43 зі станції Вадул-Сірет, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 07.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вадул-Сірет Фастів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вадул-Сірет - Фастів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вадул-Сірет - Фастів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 17.43
Вадул-Сірет
07.04
Фастів-1
13 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вадул-Сірет -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вадул-Сірет — Фастів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів — Вадул-Сірет