У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вчорайше - Чернявка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вчорайше - Чернявка:

Поточний розклад електричок Вчорайше - Чернявка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 19 хв зі станції Вчорайше і прибуває на станцію Чернявка о 18 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204-6016 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Вчорайше і Чернявка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вчорайше - Чернявка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вчорайше Чернявка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вчорайше - Чернявка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вчорайше -Чернявка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вчорайше — Чернявка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернявка — Вчорайше