У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Велика Благовіщенка - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Велика Благовіщенка - Миколаїв:

Розклад поїздів Велика Благовіщенка Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Велика Благовіщенка Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Братолюбівка, Каховка, Снігурівка, Херсон, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.46 зі станції Велика Благовіщенка, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 05.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Велика Благовіщенка Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Велика Благовіщенка - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Велика Благовіщенка - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
317Д Запоріжжя Одеса 00.46
Велика Благовіщенка
05.32
Миколаїв-Пас.
4 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Велика Благовіщенка -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Велика Благовіщенка — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Велика Благовіщенка