У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Велика Благовіщенка - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Велика Благовіщенка - Запоріжжя:

Розклад поїздів Велика Благовіщенка Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Велика Благовіщенка Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Сірогози, Нововесела, Федорівка, Плодородна, Пришиб, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.44 зі станції Велика Благовіщенка, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 05.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Велика Благовіщенка Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Велика Благовіщенка - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Велика Благовіщенка - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
318Ш Одеса Дніпро 00.44
Велика Благовіщенка
05.34
Запоріжжя-1
4 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 00.44
Велика Благовіщенка
05.34
Запоріжжя-1
4 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Велика Благовіщенка -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Велика Благовіщенка — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Велика Благовіщенка